ÜCRETSİZ BİLGİ TALEP FORMUNU HEMEN DOLDUR

Yapı Kredi Play WHITEFEST 2020BAŞLIYOR

Gençlerin eğlence dolu dinlencesi Yapı Kredi Play WHITEFEST 2020 başlıyor! Kış tatillerinin yerinde duramayan organizasyonu Yapı Kredi PLAY WHITEFEST 2020; yine birbirinden renkli sanatçıları, geceyi ateşleyen DJ’leri, muhteşem tesisleri ve unutulmaz partileriyle ayaklarını yerden kesecek! Şimdi söyle bakalım, bu yıl da Türkiye'nin En Büyük Gençlik Festivali'nde gönlünce eğlenmeye ve Uludağ’ı sallamaya hazır mısın?

ve daha fazlası

  • 1. GÜN Sagopa Kajmer Gazapizm
    2 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel GAZAPIZM
    Onur Suygun - Emre Balık
    Ilgaz Çelik - Görkem Çay

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel RETROBÜS

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel SAGOPA KAJMER
    Kerim Büyük

  • 2. GÜN Dogus Berkay
    3 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel DOĞUŞ ÇABAKÇOR & TAI The Percussionist
    Emre Balık
    Anıl Vardareli - Eren Koyuncu

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel SUFLE

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel BERKAY
    Cihat Uğurel

  • 3. GÜN Athena Khontkar
    4 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel KHONTKAR
    Nezir Kara - Emre Balık
    Macellann - Tan Güner

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel MERVE DENİZ

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel ATHENA
    David Şaboy

  • 4. GÜN David Şaboy Alyaa
    5 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel DAVID ŞABOY & TAI The Percussionist
    Emre Balık
    Cisetta - Koray Güçkıran

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel CAN OZAN

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel ALYA
    Cemal Can Canseven

  • 1. GÜN Berkay Doğuş
    6 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel DOĞUŞ ÇABAKÇOR & TAI The Percussionist
    Emre Balık
    Cisetta - Koray Güçkıran

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel CAN OZAN

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel BERKAY
    Cihat Uğurel

  • 2. GÜN Khontkar Alyaa
    7 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel KHONTKAR
    Kerim Büyük - Emre Balık
    Ege Sağlam - Mathilda

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel SUFLE

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel ALYA
    Onur Suygun

  • 3. GÜN Athena David Şaboy
    8 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel DAVID ŞABOY & TAI The Percussionist
    Emre Balık
    Koray T - Sinan Arsan - Mehmet Özbek

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel MERVE DENİZ

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel ATHENA
    David Şaboy

  • 1. GÜN Berkay Gazapizm
    9 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel GAZAPIZM
    Onur Suygun - Emre Balık
    Koray T - Sinan Arsan - Mehmet Özbek

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel MERVE DENİZ

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel BERKAY
    Cihat Uğurel

  • 2. GÜN Dogus Fatma
    10 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel DOĞUŞ ÇABAKÇOR & TAI The Percussionist
    Emre Balık
    Gaidukova - Ege Sağlam - Dennis

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel CAN OZAN

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel FATMA TURGUT
    David Şaboy

  • 3. GÜN Koray David Şaboy
    11 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel DAVID ŞABOY & TAI The Percussionist
    Emre Balık
    Alican Baykara - Emre Erdemir - Gökay Belen

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel SUFLE

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel KORAY AVCI
    Nezir Kara

  • 4. GÜN Sehinsah Alyaa
    12 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel ŞEHİNŞAH
    Kerim Büyük - Emre Balık
    Anıl Vardareli - Fuat İyiçalışkan - Ruud

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel ŞENCEYLİK

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel ALYA
    Cemal Can Canseven

UNITEAM gençlik ve eğlence turizminde, 9 yıllık tecrübesiyle, geleneksel parti ve büyük organizasyonlarda akla gelen ilk firmadır.

Sınırsız Eğlence, yeni dostluklar ve yeni yerler keşfetmek için bizlere katılın.

UNITEAM'E KATIL