#2020 Festival Takvimi

  • 1. GÜN Sagopa Kajmer Gazapizm
    2 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel GAZAPIZM
    Onur Suygun - Emre Balık
    Ilgaz Çelik - Görkem Çay

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel RETROBÜS

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel SAGOPA KAJMER
    Kerim Büyük

  • 2. GÜN Dogus Berkay
    3 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel DOĞUŞ ÇABAKÇOR & TAI The Percussionist
    Emre Balık
    Anıl Vardareli - Eren Koyuncu

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel SUFLE

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel BERKAY
    Cihat Uğurel

  • 3. GÜN Athena Khontkar
    4 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel KHONTKAR
    Nezir Kara - Emre Balık
    Macellann - Tan Güner

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel MERVE DENİZ

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel ATHENA
    David Şaboy

  • 4. GÜN David Şaboy Alyaa
    5 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel DAVID ŞABOY & TAI The Percussionist
    Emre Balık
    Cisetta - Koray Güçkıran

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel CAN OZAN

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel ALYA
    Cemal Can Canseven

  • 1. GÜN Berkay Doğuş
    6 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel DOĞUŞ ÇABAKÇOR & TAI The Percussionist
    Emre Balık
    Cisetta - Koray Güçkıran

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel CAN OZAN

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel BERKAY
    Cihat Uğurel

  • 2. GÜN Khontkar Alyaa
    7 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel KHONTKAR
    Kerim Büyük - Emre Balık
    Ege Sağlam - Mathilda

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel SUFLE

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel ALYA
    Onur Suygun

  • 3. GÜN Athena David Şaboy
    8 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel DAVID ŞABOY & TAI The Percussionist
    Emre Balık
    Koray T - Sinan Arsan - Mehmet Özbek

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel MERVE DENİZ

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel ATHENA
    David Şaboy

  • 1. GÜN Berkay Gazapizm
    9 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel GAZAPIZM
    Onur Suygun - Emre Balık
    Koray T - Sinan Arsan - Mehmet Özbek

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel MERVE DENİZ

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel BERKAY
    Cihat Uğurel

  • 2. GÜN Dogus Fatma
    10 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel DOĞUŞ ÇABAKÇOR & TAI The Percussionist
    Emre Balık
    Gaidukova - Ege Sağlam - Dennis

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel CAN OZAN

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel FATMA TURGUT
    David Şaboy

  • 3. GÜN Koray David Şaboy
    11 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel DAVID ŞABOY & TAI The Percussionist
    Emre Balık
    Alican Baykara - Emre Erdemir - Gökay Belen

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel SUFLE

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel KORAY AVCI
    Nezir Kara

  • 4. GÜN Sehinsah Alyaa
    12 ŞUBAT

    12:00 - 20:00 Banabak After Ski Party @ Karinna Hotel ŞEHİNŞAH
    Kerim Büyük - Emre Balık
    Anıl Vardareli - Fuat İyiçalışkan - Ruud

    19:00 – 01:00 Her Gece Uludağ @ Karinna Kaptan Köşkü Ye–İç–Eğlen Yeni Nesil Meyhane

    20:00 - 00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel ŞENCEYLİK

    00:00 - 05:00 Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel ALYA
    Cemal Can Canseven