#Nasıl Giderim?

Yapı Kredi Play Whitefest 2020 Ulaşım Alternatifleri

Unitravel’in son model filoları arasından seçilen araçlarıyla gelmek isteyenler için kalkış noktalarımız:

Gidiş-Dönüş otobüs ile


İSTANBUL
180 TL


ANKARA
200 TL


İZMİR
220 TL

İstanbul

Merter Metro İspark Otoparkı

Gayrettepe Metro İstasyonu Önü

Kadıköy Zeynep Kamil Otopazarı Otoparkı

Ankara

Ankara Bilkent Go-Cart Önü

İzmir

İzmir Alsancak Atatürk Lisesi Önü

Diğer illerden ulaşımlarınız ile ilgili detayları
satış danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Kendim Gelmek İstiyorum

Denizyolu:

İstanbul Yenikapı'dan Bursa ve Yalova’ya; Pendik'ten Yalova'ya IDO feribot seferleri bulunmaktadır.Yalova’yı tercih ederseniz indikten sonra önce Bursa'ya ulaşmak için 50 dakikalık bir yolculuk yaparak buradaki Çekirge Kavşağı’ndan Uludağ istikametine ayrılıp Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Bursa’yı tercih ederseniz; Mudanya’ya gelen feribottan indikten sonra 15 dakikalık bir yolculuk sonrası Bursa‘ya ulaşabilir ve ardından Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Eskihisar - Topçular arası feribot ise bir diğer alternatiftir. Çok sık olması sebebiyle genelde tercih edilen bu feribotu kullandığınızda Topçular İskelesi'nden Yalova'ya 10 dakikalık ekstra bir mesafeyi kat ettikten sonra Yalova – Bursa yolunu kat ederek, Bursa üzerinden Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Karayolu:

İstanbul’dan E-5 ya da TEM Karayolunu kullanarak bağlanabileceğiniz Osmangazi Köprüsü, Anadolu yakasından Bursa Merkezi’ne 2 saat gibi kısa bir sürede ulaşmanızı sağlayacaktır. Bursa merkezinden ise önce Çekirge’ye, ardından ise Uludağ’a yönlenebilirsiniz.

Ankara'dan Ulaşım:

Ankara'dan önce Eskişehir yoluna çıkıp Polatlı, Sivrihisar, Eskişehir, Bozüyük, İnegöl istikametinde devam ederek Bursa üzerinden Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Diğer illerden ulaşımlarınız ile ilgili detayları satış danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.